Fransa Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fransa’ya yapılacak iş ya da turistik amaçlı seyahatlerde Türkiye vatandaşlarının öncelikle Fransa vizesi alması gerekmektedir. Bilindiği gibi her ülkenin vize almak için istediği kriterler farklı olmaktadır. Bu nedenle ülkenin şartları incelendikten sonra gerekli belgeler alınarak Fransa vize işlemleri yapılması gerekmektedir. Özellikle umuma mahsus pasaport sahiplerinin vize için başvuruda bulunması gerekirken resmi pasaportu olanların 90 günü aşmamak şartıyla 180 gün içinde Fransa vize başvurusu yapmalarına gerek bulunmamaktadır. Fransa vize merkezi olarak da hizmet veren Vize Ankara, vize başvurusunda istenecek tüm belgelerin hazırlanmasında ve vize işlemlerinin yapılmasında siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır. Size ise profesyonel hizmetin kalitesini ve rahatlığını yaşamak kalmaktadır.

Fransa Vizesi İçin Gereken Evraklar

 

Fransa vize işlemleri için istenilen evraklar seyahat amacına göre değişmektedir. Vize Ankara’ya başvurduğunuzda danışmanlarımız sizden turistik, aile/ arkadaş ziyareti, ticari, fuar ve transit vize olmak üzere ziyaret amacınızı belirtmenizi istemektedir. Buna göre danışmanlarımız sizlere gerekli belgeler konusunda yardımcı olmaktadır. Belgelerin tamamlanmasının ardından Fransa vize başvurusu için randevu alma işlemi konusunda da yine Fransa vize merkezi olarak danışmanlarımız yardımcı olmaktadır. Size vize çıkarma gibi can sıkıcı bir işlemi kolayca halletmeniz için çözüm ortaklığı yapmaktan gurur duyuyoruz.

Fransa Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

 

Fransa vize başvurusu Büyükelçilikten yapılmamakla birlikte bireysel başvuru kabul edilmemektedir. Vize Ankara, başkentte olan bir firma olduğu için pek çok ülkenin Büyükelçiliğinin olduğu merkezi bir şehirdedir. Ayrıca Fransa vize merkezi olarak konsolosluk/büyükelçilik/vfs global’e sizin adınıza başvuru yapabilecek yetkili bir acentedir. Danışmanlarımız Fransa seyahatleriniz için gerekecek tüm belgelerin listesini size sunmakta ve bu belgelerin hazırlanmasında yardımcı olmaktadır. Ardından konsolosluktan sizin adınıza randevu almaktadır. Esiksiz ve usulüne uygun olarak hazırlanan belgelerinizle birlikte sizin adınıza başvurunuzu yaparak Fransa vize işlemleri tamamlanmaktadır. Başvurunun ardından konsolosluğun yoğunluğuna bağlı olarak 3 ila 7 gün içinde vizeniz adresinize kargolanmaktadır. Başvuru yapabilmek için Ankara’da ikamet etme şartı aranmamakta, istenilen belgeler başka şehirlerden kargo ile acentamıza kabul edilebilmektedir. Vize Ankara sayesinde vizenizi kolayca almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Danışmanlarımızdan detaylı bilgi almak için bize her daim ulaşabilirsiniz.

© Copyright 2021 Vize Ankara | Tüm hakları saklıdır.
WhatsApp chat