Samsun dan Vize İşlemleri Nereden Nasıl Yapılır?

Samsun dan Vize İşlemleri Nereden Nasıl Yapılır?

 

Ülkemizden başka ülkeye yolculuğun ilk adımı olan  Samsun dan Vize İşlemleri, tecrübeli firma tarafından yapıldığında kolaylıkla halledilmektedir. Uzun yıllardır vize işlemleri konusunda birçok insana hizmet veren firmamız Samsundan vize işlemlerinde de yanınızda olacaktır. İnsanların vizelerinin onaylanmamasının en büyük nedeni yanlış hazırlanan evraklardır. Sizin için gerekli olan evrakların hazırlanmasında yardım ederek vize görüşmelerine hazırlıyoruz. Ciddi bir ön hazırlık gerektiren Samsundana vize işlemleri, yasal mevzuatlara uygun yapıldığı takdir de hiçbir sorun yaşanmamaktadır.

 

Hazırlanan belgelerin büyük bir kısmı İngilizce olacağı için sizin için sıkıntı olabilir. Hatta İngilizce bilenler için bile bazen hüsranla sonuçlanan başvurulara şahit olabiliyoruz. Konsolosluklarca yapılan Samsun vize işlemleri, en yakın Ankara’da olduğu için oradan yapılmaktadır. Genellikle 1 haftayı bulan işlemler için firmamızdan destek alabilirsiniz. Gideceğiniz yurtdışı konsolosluklarından birini seçerek randevu almalısınız. Fakat randevu alırken başvuracağınız şehri yazmalısınız. Samsundan vize işlemleri için gereken ödemeyi nakit veya kredi kartıyla yapabilirsiniz. Daha sonra adınıza göre müsait bir gün belirlenmektedir.

 

Samsun Vize İşlemleri Nasıl Yapılır?

Samsun’dan vize işlemleri daha önce yurtdışına gitmemişler için oldukça zor olabilir. Fakat firmamızın yardımıyla bu zorluğu kolaylıkla aşabilirsiniz. Randevu günü geldiğinde görevli memurla yapacağınız görüşmeye sizi hazırlayarak olumlu sonuç alma şansınızı arttırıyoruz. Eğer Samsun’dan vize işlemleri onaylanırsa, görevli memur size o anda bildirecektir. Firmamız vize işlemlerinin ciddiyetini bildiği için düzenli olarak kendini yenilemektedir. Konsoloslukların kuralları her dönem değişebileceği için istenilen şeylerin temin edilmesinde hazır bekliyor olacaktır. Yurtdışı seyahatinizi güvenle yapmak için bizlere ulaşabilirsiniz. Samsun vize işlemleri hususunda büyük yol kat ederek, 7’den 70’e birçok insana vize almasını sağladık.

 

Sizin yerinize randevunuzu gereken konsolosluktan alarak, gününde yetişmenizi sağlıyoruz. Görüşme öncesinde, sırasında ve sonrasında yapılması gereken şeyleri detaylıca anlatarak, yolculuğa hazır olacaksınız. Bireysel danışmanlık hizmetimiz sayesinde ilk defa vize alacaklara yol göstererek, bir dahaki yolculuklarında fikir sahibi olmalarını sağlamaktayız. Samsun vize işlemleri için her türlü sorunuzu bize ulaştırarak bilgi alabilirsiniz. Yılların deneyimi ile karşınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Samsun Vize İşlemleri İçin Gerekli Belgeler

Samsun vize işlemleri için bazı elzem belgeler bulunmaktadır. Bunlar ilk kez başvuru yapanlar için karışık olacağı için eksiksiz olarak hizmetini vermekteyiz. Bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Bu belgelerin doğruluğunu tekrar tekrar kontrol ederek zamanında size ulaştırıyoruz. Gitmek istediğiniz ülke için öncelikle amaç belirtilmelidir. Yani ziyaret mi, çalışmak mı yoksa öğrencilik mi bunun dilekçede yer alması gerekiyor. Schengen ülkeleri ve diğer ülkeler için gerekli olan sağlık sigortasını da tarafımızdan sağlayabilirsiniz. Gerekirse uçak bileti ve rezervasyon işlemlerini de yapabilmekteyiz. Samsun vize işlemleri için öncesinde 1 yıllık geçerli olan pasaportunuzu edinmeyi unutmayınız. Kimlik fotokopisi, vesikalık fotoğraflar ve ikametgâh belgesini yanınızda bulundurunuz.

 

Böylelikle Samsun vize işlemlerini sağlayabiliriz. Eğer ailevi bir ziyaret planlıyorsanız karşı taraftan alacağınız bir davetiye bulunmalıdır. Eğer avukat, doktor, eczacı veya diş hekimiyseniz güncel vergi levhasını almalısınız. Bunu muhasebecinizden isteyebilirsiniz. Samsun vize işlemleri için SGK tescil ve hizmet dökümünü yine e devlet üzerinden temin edebilirsiniz. Bu belgeler çok önemli olup, sizi almak isteyen ülke için değerlidir. Eğer şirket sahibiyseniz ticaret odasından oda kayıt belgesini de almayı unutmayınız. Her sınıftan insanlar için belge gereken Samsun vize işlemleri, en ufak hatada olumsuzlukla sonuçlanabilir. Kendinize ait araç ruhsatı, ev tapusu ve sicilinize ait bilgiler de bunlardan biridir. Tüm bunlar size karışık geldiyse bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE YAZIN

Yükleniyor
© Copyright 2019 Vize Ankara | Tüm hakları saklıdır.
WhatsApp chat