Kayseri Vize Başvuru Merkezi

Kayseri Vize Başvuru Merkezi

 

Türkiye’de ki şehirlerin birçoğunda vize başvurusunun doğrudan yapılması mümkün değildir. Bu şehirlerden bir tanesi olan Kayseri’de aynı düzene sahiptir. Kayseri merkezinde ya da taşrasında yaşayan kişilerin vize başvurusu konusunda bizlerle iletişime geçerek iş yürütmesi mümkündür. Yapılacak iş düzeninde sorunsuz şekilde sonuca gidebilme adına bilgilerin tam olarak sunulması önemlidir. Kayseri vize başvuru merkezi henüz faaliyet göstermese de müşteri temsilcilerimizle görüşerek bulunduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz. İş düzeni ve kontroller noktasında sizlere en iyi hizmeti sunmak önceliğimizdir.

 

Seyahatler ile alakalı yapacağınız vize başvurularının esasları ülkeler arası değişmekte olup bu hususta profesyonel destek doğru tercih olacaktır. Bazı ülkeler başvuru sahibi ile bizzat görüşmek isterken bazıları ise görüşmeden başvuru değerlendirmesi yapmaktadır. Yapacağınız başvuruya esas olarak ne tür etkenler olduğu sizlere aktarılmaktadır. Evrak teminleri başvurunun en önemli süreci olurken doğru şekilde sunulması sonucun olumlu olmasını etkilemektedir.

 

Vize türüne göre değişen evrakların hangi standartlarla hazırlanması gerektiği tarafınıza iletilerek teminler başlatılmaktadır. Kargo yolu ile bizlere evraklarınızı gönderip işlerin belirli düzeyde yürütülmesini sağlayabilirsiniz. Kimlik fotokopisi, pasaport, banka hesap özeti ve meslek bilgileri gibi önemli bilgiler es geçilmemelidir.

 

İstenilen belgeler ile alakalı bir liste yapmak ve bu liste üzerinde çalışmak size kolaylık sunacaktır. Vize başvurusu dosyasının hazırlanışı hususunda denetleyici yönler çok daha önceliklidir. Bu hususta uzman kadromuz evrakların incelenmesini tekrar tekrar yaparak riskli halleri ortadan kaldırmaktadır. Yanlış hazırlanan evrak yüzünden başvurunuzun ret edilme ihtimali yüksektir. Böyle bir durum oluştuğunda ise yapılan masraflar boşa gidecektir. Zamandan da kayıp yaşanması söz konusu olduğu için dikkatli olunmalıdır.

 

Başvuru sürecinin zaman aralığına dikkat etmek seyahatin istediğiniz tarihte olabilmesi adına önemlidir. Bulunduğunuz bölgeden kargo yolu ile evrak göndereceğiniz için de sürelere ayrıca dikkat etmek elzemdir. Başvuruların sonuçlanma süresi vize türüne göre değişse de çoğu ülke konsolosluğu 5 – 15 iş günü aralığında vize başvurularının değerlendirmelerini sonuçlandırmaktadır. İşlerin yoğun olması ve resmi tatil günlerinin sizin başvuru ile çakışması süreyi uzatabilir. Bu durum seyahat tarihinize vize yetişmesini engelleyebileceği için en az 1 önceden başvuru sunulması daha doğru olacaktır. Ayrıca bazı hallerde incelenen evrakların yetersiz olduğu düşünülüp ek belgeler de talep edilebilmektedir.

 

Evraklarla ilgili tüm etkenleri bizlere başvurarak edinmeniz mümkündür. Kayseri vize başvuru merkezi bulunmadığı için de telefonla bizlere ulaşıp ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Her başvuruda doldurulması gereken vize başvuru formu istenilen düzeye uygun şekilde hazırlanmaktadır. Formların en önemli özelliği başvuru sahibinin kim olduğunu ve neden seyahat etmek istediğini ortaya koymaktadır. Form olmadan başvurunuzun değerlendirme ihtimali olmadığını da ayrıca bilmeniz gerekir.

 

Formlar ve istenilen kişisel evraklar tamamladıktan sonra vize ücretleri ödemesi yapılmalıdır. Hem ülkeler arası hem de vize türleri arasında fiyat farkları olduğu için güncel tutarlar için bizleri arayabilirsiniz. Hatasız şekilde ödenmesi gereken ücretler mutlaka titizlikle takip edilmelidir. Başvuru dosyasında vize harcının ödendiğine dair herhangi bir belge yoksa başvurunuz doğrudan geri çevrilir. Aynı şekilde vize türüne göre yapılmayan ödemelerde de ret edilmeniz söz konusudur. Belirli yaşın altında ki çocuklardan ücret alınmaması ya da indirimli alınması söz konusu olduğu için bu duruma da ayrıca dikkat etmek önemlidir.

 

Yaptığınız işlemlerin takibi ve ne durumda olduğunu takip eden ekibimiz her zaman sizlere bilgi sağlamaktadır. Vize başvurusu ile alakalı ayrıntıları bizlere ulaşarak edinebilirsiniz. Her zaman doğru etki sunacak yapımız ile sizlere en iyi şartları da sunmaktayız. Kayseri vize başvuru merkezi faaliyetlerine başlamadığı için de vize konularında sizlere bir telefon kadar yakınız. Dilediğiniz etkiyi elde edebilmeniz için de ekip olarak tüm etkenleri değerlendirmekteyiz.

 

Vize işlemleri İçin Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE YAZIN

Yükleniyor
© Copyright 2019 Vize Ankara | Tüm hakları saklıdır.
WhatsApp chat