Başvuru Merkezi

Türkiye’nin nadir İllerinde vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Adana Vize Başvuru Merkezi şu anda bulunmamaktadır. Adana’dan Vize Başvurunuzu Ülkelerin bölge ayrımı, O ülkenin anlaşmalı olduğu Vize Başvuru Merkezi nin bulunduğu şehir esaslarına göre yapabilirsiniz. Birçok ülkede, eğer daha önce parmak iziniz alındı ise Başvuruda bulunmanıza gerek olmadan Ankaradaki firmamızdan veya bölge ayrımına göre başvuru merkezinin bulunduğu şehir e kargo ile belgelerinizi ulaştırıp yapabilirsiniz.

Adanadan Vize Başvurusu için Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arayınız.

(0312) 426 39 22

Türkiye’nin nadir İllerinde vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Adıyaman Vize Başvuru Merkezi şu anda bulunmamaktadır. Adıyaman’dan Vize Başvurunuzu Ülkelerin bölge ayrımı, O ülkenin anlaşmalı olduğu Vize Başvuru Merkezi nin bulunduğu şehir esaslarına göre yapabilirsiniz. Birçok ülkede, eğer daha önce parmak iziniz alındı ise Başvuruda bulunmanıza gerek olmadan Ankaradaki firmamızdan veya bölge ayrımına göre başvuru merkezinin bulunduğu şehir e kargo ile belgelerinizi ulaştırıp yapabilirsiniz.

Adıyamandan Vize Başvurusu için Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arayınız.

(0312) 426 39 22

Türkiye’nin nadir İllerinde vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Afyon Vize Başvuru Merkezi şu anda bulunmamaktadır. Afyon’dan Vize Başvurunuzu Ülkelerin bölge ayrımı, O ülkenin anlaşmalı olduğu Vize Başvuru Merkezi nin bulunduğu şehir esaslarına göre yapabilirsiniz. Birçok ülkede, eğer daha önce parmak iziniz alındı ise Başvuruda bulunmanıza gerek olmadan Ankaradaki firmamızdan veya bölge ayrımına göre başvuru merkezinin bulunduğu şehir e kargo ile belgelerinizi ulaştırıp yapabilirsiniz.

Afyondan Vize Başvurusu için Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arayınız.

(0312) 426 39 22

Türkiye’nin nadir İllerinde vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Ağrı Vize Başvuru Merkezi şu anda bulunmamaktadır. Ağrı’dan Vize Başvurunuzu Ülkelerin bölge ayrımı, O ülkenin anlaşmalı olduğu Vize Başvuru Merkezi nin bulunduğu şehir esaslarına göre yapabilirsiniz. Birçok ülkede, eğer daha önce parmak iziniz alındı ise Başvuruda bulunmanıza gerek olmadan Ankaradaki firmamızdan veya bölge ayrımına göre başvuru merkezinin bulunduğu şehir e kargo ile belgelerinizi ulaştırıp yapabilirsiniz.

Ağrıdan Vize Başvurusu için Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arayınız.

(0312) 426 39 22

Türkiye’nin nadir İllerinde vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Amasya Vize Başvuru Merkezi şu anda bulunmamaktadır. Amasya’dan Vize Başvurunuzu Ülkelerin bölge ayrımı, O ülkenin anlaşmalı olduğu Vize Başvuru Merkezi nin bulunduğu şehir esaslarına göre yapabilirsiniz. Birçok ülkede, eğer daha önce parmak iziniz alındı ise Başvuruda bulunmanıza gerek olmadan Ankaradaki firmamızdan veya bölge ayrımına göre başvuru merkezinin bulunduğu şehir e kargo ile belgelerinizi ulaştırıp yapabilirsiniz.

Amasyadan Vize Başvurusu için Detaylı Bilgi Almak İçin Hemen Arayınız.

(0312) 426 39 22

Yurt dışına seyahat etmeyi düşünenler için hazırladığımız bu yazımızda; pasaport  başvurusu ve vize işlemlerinin nerede nasıl yapıldığınıpasaport ve vize işlemlerinin ne kadar bir zaman zarfında sonuçlanacağınıöğrenebilirsiniz. Ankara Vize İşlemleri Nasıl Yürütülür? Sorusunun da cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Yurt dışına çıkmayı düşünüyorsanız her şeyden önce, size ait bir pasaportun olması zorunludur. Bu zorunluluk KKTC için geçerli değildir. Bulunduğunuz il veya ilçede ilgili emniyet müdürlüğü birimlerine başvuru yapabilmek için E-Pasaport randevu ile uygun bir tarih seçip, pasaportunuzu aldıktan sonra. gerekli evraklar hazırlandıktan sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Pasaport başvuru işlemine başlamadan önce dilerseniz, ne kadar bir süre için pasaport kullanacağınıza karar verin. Pasaportunuzu isterseniz 6 ay , 1 yıl ve katları şeklinde süreler için alabilirsiniz. Pasaportunuzu en fazla 10 yıl süre için alabilirsiniz. Sürekli yurt dışı seyahati yapan biri iseniz, uzun süreli pasaport almanız yararınıza olacaktır. Başvuru işlemi tamamlandıktan sonra, pasaportunuz ortalama 5 gün içerisinde PTT ile adresinize ulaşacaktır. Şimdi Ankaradan vize işlemleri nasıl yürütülür? Sorusuna cevap verelim.

Ankaradan Vize İşlemleri nasıl Yapılır?

Tüm ülkelerin vize işlemleri aynı değildir. Ankaradan vize işlemlerini kolaylaştırmak adına, Türk vatandaşlarından vize isteyen ülkelerin vize rejim tablosunu incelemenizde fayda vardır.  Ankaradan vize işlemleri, başvuru yapacağınız ülkenin durumuna göre değişiyor. Vize başvurunuzu bireysel olarak kendiniz yapabileceğiniz gibi, profesyonel vize takip hizmeti veren firmaları ya da seyehat acentelerini de tercih edebilirsiniz. Bu konuda tavsiyemiz vize danışmanlık hizmeti veren şirketleri tercih etmenizdir. Küçük bir maliyet karşılığında Ankara vize başvuru işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz. Zamandan tasarruf ederek daha ekonomik bir tercihte bulunmuş olursunuz.

Diyelim ki, Avusturya’ya turistik bir seyehat için gitmek istiyorsunuz. İlk olarak seyehati planladığınız tarihten en az 15 gün önce vize başvuru merkezinden randevu alarak sizden istenen belgeler ne ise eksiksiz bir şekilde hazırlamalısınız. Bu belgelerle vize başvuru müracaatınızı yapmalısınız. Vize başvuru işleminizin sonuçlanması 6 ile 15 iş gününü bulabilir. Ankara vize işlemlerini kendiniz yapmakta zorlanırsanız ya da zamanım yok derseniz, bu işi profesyonel bir şekilde yapan Vize Ankara’ya müracaat edebilirsiniz. Ankara vize işlemlerini dilerseniz evinizden internet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

BİZE YAZIN

Yükleniyor
© Copyright 2019 Vize Ankara | Tüm hakları saklıdır.
WhatsApp chat