Kayseriden Vize İşlemleri Nereden Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda Kayseriden Vize İşlemleri Nereden ve Nasıl Yapılır? Sorusunun cevabını bulacaksınız.

 

Türkiye Genelinde birçok ilde Vize Başvuru Merkezi, Konsolosluk, Başkonsolosluk, Fahri Konsolosluk veya Büyükelçilik vize bölümü bulunmamaktadır. Bazı ülkelerin Vize Başvurusu direk Büyükelçilikler Vize depertmanı, Konsolosluklar, Bazı ülkelerin ise O ülkenin Anlaşmalı olduğu Vize başvuru Merkezleri aracılığı ile yapılmaktadır. Kayseriden Vize Başvurusu için Kayseri’de mevcut bir Başvuru merkezi bulunmadığınden dolayı o ülkenin Anlaşmalı olduğu Vize Başvuru Merkezine evrak teslimi yapmak gerekmektedir. Kayseriden Ülkelere göre bölge ayrımları ve Başvuru merkezi hakkında bilgi almak için Vize denışmanımızı arayabilirsiniz.

 

Kayseriden Vize işlemleri yapılmadığına göre en yakın il olan Ankaraden Vize Başvurusu ve İşlemleri için müracaat edebilirsiniz.

 

Vize işlemleri başlatılabilmesi için bazı evrak ve belgelere ihtiyaç olacaktır. Her ülke kendine göre bazı belgeler isteyecektir. Bu evrakların detaylı listesini yine Vize denışmanlarımızden talep edebilirsiniz. Vize denışmanlarımıza öncelikle hangi ülkeye seyahat edeceğinizi, ne amaçla gideceğinizi, Mesleki durumunuzu (Çalışıyormusunuz? Masraflarınızı Bir sponsormu karşılayacak?) belirttikten sonra size Kayseriden hazırlayacağınız Evrak listesini ileteceklerdir.

 

Siz bu evrakları tarafımıza ulaştırdıktan sonra dosyanız nizami bir şekilde düzenlenecek Başvuruya hazır hale getirilecektir. Bazı ülkelerde Ve Bazı durumlarda Ankaraya gitmeden Vize İşlemleri niz Güvenle yapılabilecektir. Eğer durumunuz uygun değil veya o ülkenin mevzuatı gereği Ankaraya gelmeniz gerekiyorsa Parmak izi işlemi için denışmanlarımız Ankaraya davet edecektir.

 

Bu makalemizden de anlayacağınız üzere Kayseriden Vize Başvurusu yapma imkanı şu an için olmamaktadır. Ancak başvuru yapacağınız ülkenin bağlı bulunduğu şehir için Bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kimbilir; Belkide Ankaraya gelmeden vize başvurusu yapabiliyorsunuzdur. Aklınıza takılan tüm sorular için Vize denışmanlarımız 7/24 hizmetinizde olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE YAZIN

Yükleniyor
© Copyright 2019 Vize Ankara | Tüm hakları saklıdır.
WhatsApp chat