Eskişehirden Vize İşlemleri Nereden Nasıl Yapılır?

Bu makalemizde Eskişehirden Vize İşlemleri Nereden, Nasıl yapılır? sorusuna cevap vermeye çalışacağız.

 

Vize, bir ülkeye girmek ya da o ülkeden çıkmak için gerekli olan izin belgesidir. Dünyada birçok ülkede vize uygulaması varken 89 ülke, Türk vatandaşlarından 30 ile 90 gün arası konaklamalarda vize istememektedir. Türkiye’de aynı şekilde bazı ülkelerden vize istememektedir. Türkiye’den başka bir ülkeye seyahat etmek için Konsolosluk, Başkonsolosluk, Fahri Konsolosluk veya Büyükelçiliklerin vize bölümlerine veya Vize başvuru merkezi ne başvurmak gerekir. Eskişehirden Vize Başvurusu yapılması Başvuru merkezi olmaması sebebi ile olanaksızdır. Bu duruma örnek olarak Eskişehir’i göstermek mümkün.

 

Eskişehir, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Ankara iline yakın olması ve hızlı tren bulunması sebebi ile genellikle Vize Başvurusu Ankaradan yapılır. Eskişehir’de vize başvuru merkezleri yoktur. Buradan vize başvurusu yapacak kişiler Ankara’dan vize başvurusu işlemlerini gerçekleştirebilirler. ülkelere göre bölge ayrımları ve Başvuru merkezi hakkında bilgi almak için Vize danışman merkezimizi arayabilirsiniz. Bazı ülkeler Vize Mevzuatına veya Sizin Daha önceki Vize Geçmişinize göre Başvuru Merkezine veya Büyükelçilik e gelmeden Eskişehirden Vize Başvuru İşlemlerini Evraklarınızı Kargo ile gönderip Acentamızı yetkilendirerek yapma olanağınız bulunabilir. Eskişehire en yakın Başvuru Merkezleri Ankarada Bulunmaktadır. Genellikle birçok ülkenin Yetki Alanı Ankara Vize İşlemleri Merkezidir.

 

Acentamızda sadece Ankaradaki Vize Başvuru Merkezlerinde Yetklilidir. Eskişehirden Vize İşlemleri için Ankaraya gelen birçok yolcumuz bulunmaktadır. Sizde Eskişehirden Vize İşlemleri için Acentamızı Arayarak Vize Başvurusu nu başlatabilirsiniz. Acentamız Size mesleki durumunuza göre evrak listesi yollayacaktır. gerekli evrak ve Belgeleri hazırladıktan sonra kargo ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Evraklarınız ile dosyanız hazırlandıktan sonra Vize Başvurusu yapılacak Ülkenin Mevzuatına uygun şekilde hazırlanıp sizin adınıza başvuruyu gerçekleştirebileceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZE YAZIN

Yükleniyor
© Copyright 2019 Vize Ankara | Tüm hakları saklıdır.
WhatsApp chat